Praktický zahradní domek vyřeší problém s nedostatkem místa


Spousta krásných novostaveb roste jako houby po dešti napříč celým územím naší republiky. Některé jsou honosné, prostorné a jiné zase malé. Jedno mají vesměs společné – zahradu. Právě díky soukromí a zahradě si lidé domek většinou postaví. Někteří prostřednictvím stavební firmy, či developerské společnosti, jiní svépomocí.

zahradní domek


Nezřídka se pak stává, že jsme natolik okouzleni novým domem a bydlením v něm, že po čase začínáme zjišťovat, že jsme na něco zapomněli. Na dostatek úložných prostorů.


Kam uložit sekačku, hrábě, kopačku?


I když jsou dnes domky spíše bezúdržbové, stále nám na pozemku roste tráva, rozrůstají se stromky a keře a v souvislosti s tímto potřebujeme uložit některé náčiní. Některé novostavby jsou bez garáží a technických místností, ale i ty, co je mají, nejsou kolikrát uzpůsobeny na to, abychom vše, co máme, uložili.
kabely v dílně


Nejčastěji se jedná o sekačku na trávu, hrábě, kopačku, nůžky na stromky, pilku a další nářadí, které vesměs vlastní každý, kdo má na své zahradě alespoň kousek zeleně.


Řešením může být zahradní domek, který bude dostatečně velký na uložení všeho, co potřebujeme a případně i s prostorem pro malou dílničku.


Jaké jsou možnosti?


Zahradní domky nejrůznějších velikostí od malé kůlničky po chatičky seženeme hotové ve velkých hobby marketech. Jejich cena je vcelku odpovídající nákladům na jejich montáž, takže kdo je zručným kutilem a nechce kupovat prefabrikát, může si domek sestavit sám. Kdo má o své zahradní dílně případně kůlně jiné představy a nevyhovuje mu jak nabídka marketů a není ani zručným řemeslníkem, může oslovit firmu. Ta mu domek vytvoří třeba i podle jeho představ. Otázkou je pak cena, ale i zde se dá domluvit dobrý obchod, při kterém budou všichni spokojeni.


Ale co je hlavní? Přeci to, že si konečně budeme moci uložit své nářadí a další věci na kryté prostranství, které je pro ně doslova jako stvořené.


Posted in Nezařazené