Jak si poradit s nákladem?

Když si člověk v minulosti pořídil Ford, byl za borce. Protože to víte – takové auto z Ameriky, to už byla věc! Na to se balily holky, tím se to svištělo! A člověk takovému vozu hravě odpustil nějaký ten jeho nedostatek, jenž se mohl čas od času vyskytnout.
Jenže dnes už je u nás srovnatelných vozidel k mání dost a dost, člověk si něco takového může koupit, kdykoliv se mu jenom zlíbí, a proto se přestalo tutlat, že i ony slavné Fordy měly a dodnes mívají své mouchy.
Vezměte si třeba situaci, kdy chce majitel takového auta něco někam přepravit! Pokud je majitelem Fordu osobního, může to představovat klidně i zdánlivě neřešitelný problém. A to ve chvíli, kdy se mu do něj nevejde vše, co by si přál, aby se do něj vešlo.
modrý Ford

Protože co v takové chvíli počít, že? Někdy se to sice dá vyřešit tím, že se zkrátka pojede několikrát a náklad se tedy odvozí postupně, ale jsou pochopitelně i věci, s nimiž si tak při přepravě počínat nelze, které zkrátka nejde jen tak ‚porcovat‘. A nejednou k tomu přibývá ještě i dnes hojně rozšířený problém zvaný nedostatek času, kvůli němuž se zkrátka člověku sem a tam pendlovat nechce.
A co pak? Vyhazovat hromadu peněz za stěhováky? Utrácet v půjčovně dodávek za pronájem většího vozu, do kterého už by se celý náklad vešel? Nebo onu neskladnou věc na místě opustit či zlikvidovat a v cílové destinaci si koupit novou?
luxusní Ford Mustang

Ale kdeže! Tak hloupě si dnes už počínat netřeba. A to jednoduše proto, že už i u nás existuje a je k mání .
Pokud člověk potřebuje čas od času svým Fordem něco odvézt, může to přece naložit i na přívěsný vozík za něj. A tento vozík pak jednoduše připřáhnout ke zmíněnému autu právě dotyčným tažným zařízením.
Tažné zařízení na auto Ford Galaxy III však utáhne nejenom přívěsný vozík, ale klidně i celý karavan, lze ho tudíž smysluplně využít i o dovolené, má-li osazenstvo tohoto vozu v plánu přemísťovat se z místa na místo.
Díky tomuto tažnému zařízení tak lze převézt kdeco. Nábytek, stavební materiál, spotřebiče všeho druhu, krabice plné hodnotných předmětů i vyslovené veteše a podobně. A co vás možná překvapí, ač je toto zařízení kvalitní, je zároveň i velice levné. Tak levné, že se skoro ani nechce věřit, že by to mohlo patřit k vozu někoho bohatého, kdo slovy už zmíněné Dobešovy písně „ať jsou jací-tací, dávají nám práci“.