Propagujte svou firmu či třeba Váš sportovní tým či zájmový kroužek

Každý dobrý obchodník si je vědom, že propagace je velmi důležitý marketingový krok, který zajišťuje neustálý přísun zákazníků. Propagace hned neznamená, že musíte vložit několik set tisíc nebo dokonce i více do televizního spotu, ale stačí i jen málo. Třeba taková originální reklamní trička jsou skvělým způsobem propagace a mohou propagovat jak celou Vaši společnost, tak třeba jen některý z Vašich produktů či služeb nebo nějakou budoucí akci Vaší společnosti.

Záleží jen na Vás, jaký budete chtít potisk reklamních triček a také čím je budete chtít potisknout. Vytvořte si sami návrh nebo využijte služeb našich grafiků a výtvarníků a rozhodněte se, jestli chcete obrázek vytisknout celoplošně či třeba jen na prsa či třeba na rukávy a podobně. Dál už je všechno pak na nás. K potisku používáme kvalitní a velmi moderní technologie tisku a samozřejmě kvalitní a spolehlivé stálobarevné barvy. Kromě potisku přední strany, můžeme také Vaše produkty opatřit informacemi o jejich velikosti či možnostech praní.
Reklamní trička nemusíte využívat jen propagaci k určitým příležitostem. Mohou je také nosit Vaši zaměstnanci, kteří Vás touto cestou také zviditelní. Dále si u nás můžete nechat vytvořit také klidně sportovní dresy či třeba jen prostě stejný potisk pro celou Vaši rodinu či třeba tým šachistů a podobně. Jde o to, že tento textil prostě zviditelňuje a je jen na Vás, co přesně chcete zviditelnit, jestli chcete propagovat firmu, Váš sportovní tým nebo si vytvořit jen pro legraci nějaké rodinné foto ve stejném oblečení.

My Vám vyjdeme maximálně vstříc ve všech Vašich přáních a vytvoříme Vám opravdu vysoce kvalitní reklamní trička a nejen to, také klidně tašky či jakýkoliv textil. Jen vstupte do naší nabídky a vyberte si sami, o co přesně byste měli zájem.