Stříbrné kozačky přináší radost i mužům

Muži nenosí kozačky, a přesto jim přináší tolik radosti, až se některé ženy diví, co za tím vězí. Není to snad touha po fetišistické trofeji a podobná úchylka? Ne, můžeme vás uklidnit, opravdu to úchylka není, ale docela přirozená věc. Pojďme si problematiku podrobněji popsat:

dívka v růžovém

Pohled na holé ženské nohy s muži doslova zacvičí. Pochopitelně, jsou-li krásné, hladké a souměrné, to je celkem logické. Tvar ženských nohou je sám o sobě sexy a navíc mají muži zakódováno v genech, že zdvižené či pokrčené ženské nohy dovolují mužům bližší kontakt s ženskou vagínou a k penetraci penisu do jejích útrob. Podobné vzrušení přináší i pohled na krásně tvarovaný zadeček, což zjevně souvisí s anatomií ženských pohlavních orgánů.

boty na vysokém podpatku

Muži ovšem pozorně sledují i chodidla, i když někdy nepřímo, skrze zdvižený nárt a zvýrazněný kotník. Snadno se o tom přesvědčíte, obléknete-li boty na podpatku – tehdy to muže velmi vzrušuje, zatímco v bagančatech bez podpatku to s nimi ani nepohne. Vyšší podpatek zdvihne nárt a patu vzhůru, dá vyniknout krásné hluboké klenbě chodidla a její křivky působí na muže jako magnet. Jestliže si tedy pořídíte stříbrné kozačky na vyšším podpatku, vězte, že to bude svým způsobem vzrušující dar i pro vašeho partnera.

Kozačky zároveň kopírují tvar lýtek, a to tím pádem celou scénu umocňuje do ještě silnějšího vzrušení, proto se mnozí muži doslova kochají tím, pokud mohou partnerce vyzouvat kozačky či jiné vyšší boty na podpatku přímo v posteli. Dobře totiž ví, co je pod nimi, a na co se mohou těšit – na krásně vytvarované chodidlo, kotník a lýtko, na růžovou hladkou a úzkou patu a sexy prstíky.

Dámské boty na podpatku zkrátka patří do ženské výbavy, a pokud je nosíte rozumně, abyste neměly náběh na křečové žíly, pak mohou přinášet tolik potěšení, o němž mnohé ženy a dívky nemají ani tušení.