Bydlení pro starší osoby

Hledáte vhodné bydlení pro vaše staré rodič? Mají zdravotní problémy a rádi byste je měli na blízku? Nechcete je dát do domova důchodců a ztratit s nimi kontakt. Rádi byste se o ně starali.

stáří

Jak to, ale udělat, aby měli své pohodlí a vy je neměli přímo doma. Máte rozsáhlí pozemek, kde se vám vleze ještě jedna stavba? Máme pro vás jednoduché řešení jak mít rodiče na blízku, ale přitom každý ve vlastním. Kdy vám maminka nebude říkat, jak máte co udělat, a že takhle je to špatně. Pořiďte rodičům krásný moderní dřevěný mobilní dům. Nebudete toho litovat. Stavby se vyrábí v halách a dům vám dovezou jako celek. Můžete si vybrat, zda zvolíte větší prostor domu nebo rodičům bude stačit menší provedení domu, který bude všem mít všechny potřebné místnosti jako jsou koupelna s toaletou, kuchyně s obývacím pokojem a ložnice. Každý dům má dané určité parametry a většina domů je vyrobena podle daných předloh. Mobilní domy se usazují na předem zpevněným a řádně upraveném pozemku. Domy se usazují nejčastěji na betonové dlaždice. Samozřejmě můžete dům usadit i na základovou desku s předem připravenými sítěmi na kanalizaci, vodovod a elektřinu. Mobilní domy jsou skladovány na našich pobočkách v Brně, Praze a Hradci Králové. Modely, které vyrábíme můžete vidět na našich stránkách nebo potom přímo již vyrobené na pobočkách. Vybírat můžete z Lavaro domů, Platinum, Grande a Relax. Domy jsou elegantní a moderní, hodí se do rekreační oblasti i do města. Vzhled domu si při výrobě nového domu můžete sami vybrat. Dopravu a osazení domu zajistíme. Domy přepravujeme jako nadměrný náklad s doprovodným vozidlem.

venezia-1167951_960_720

Teď už je to jen na vás jestli tento způsob bydlení pro své rodiče zvolíte. Budete je mít blízko a můžete se o ně starat, když už nebudou sami moct. Stále vymýšlíme něco nového a snažíme se vám co nejvíce vyjít vstříc.