S Haffitem chybu nikdy neuděláme

Poslední dobou se klade velký důraz na stravu. A nejen u lidí, ale i u zvířat. Aby totiž lidský i zvířecí organismus fungoval zdravě a především se dobře vyvíjel, tak je důležité, aby byla strava vyvážená a nezpůsobovala zdravotní problémy. Konkrétně u psů může být nekvalitní strava předmětem zažívacích problémů, které mohou vést až k poměrně dost závažnému onemocnění. Aby se tak nestalo, je nesmírně důležité, aby živiny, které budou procházet trávicím traktem, byly zpracovány dokonale. To se ovšem stane pouze tehdy, pokud bude strava dostatečně vyvážená.

spokojený pes

Proč zrovna Haffit?
Je mnoho důvodů, proč si zrovna zvolit tento druh připraveného suchého krmiva.

  • Pouze kvalitní maso z dobrého chovu, které není očkováno antibiotiky nebo růstovými hormony, či jinými látkami.
  • Rybí olej, který se získává z treskovitých ryb.
  • Vaječný bílek, který je nositelem bílkovin a především se používá po tepelném opracování. Díky tomu se skutečně dobře stravitelný a není třeba se ho ve stravě obávat.
  • Bylinky prospívají jak pro lidský organismus, tak i zvířátkům, proto se přidávají ve vhodné kombinaci ke krmení, čímž přispívají ke zdravému vývoji nervového systému.
  • Přílohy k hlavnímu chodu nechybí na žádném talíři a nebudou ani zde. Ideální je rýže, která je velmi výživná, ale i brambory.
  • Součástí je možnost přidat zeleninu a ovoce, konkrétně jablíčka, která jsou díky obsahu vlákniny velkým přínosem.

pes co mrká na jedno oko

Každý má rád něco jiného

To v podstatě platí i u lidí a výjimkou nejsou ani psí plemena. Skutečnou výhodou ručně připravovaného krmiva Haffit, je právě to, že si majitel může skutečně sestavit pokrm na míru přesně. Podle potřeb, nebo dokonce i podle omezení, jelikož se nemoc našim čtyřnohým miláčkům rovněž nevyhýbá. Potom není divu, že budou s radostí vítat doručovatele, kteří jim tuto pochoutku přivezou až domů. Takové krmení si totiž nesmírně oblíbí a majitel má jistotu, že se jedná o skutečně kvalitní produkt.