Bylinný zázrak v podobě ženšenových kapslí

Vliv ženšenu v intimním životě

Pánové, trápí Vás problémy s potencí nebo erekcí? Zkuste vsadit na bylinky. Příroda je mocná čarodějka a myslím si, že je to úžasná představa žít zase jako dřív. Ženšenu je více druhů, ale právě červený ženšen má v této oblasti skvělé účinky. Také podporuje sexuální libido a mimo jiné pozitivně ovlivňuje úzkosti a stres. Nutno podotknout malou zajímavost. Peruánský ženšen je nazýván přírodní viagrou.

červený ženšen

Všeobecně o bylinách

Byliny jsou tu s námi už od nepaměti. Dnešní společnost však na jejich sílu často zapomíná, což je škoda. Dle mého názoru se nedají srovnávat se schopností moderní medicíny. Ale jako doplňky nebo podpora při fyzických či psychických problémech, to je za mě ta nejlepší volba.

dózy s tabletami

Peruánský ženšen

Pojďme se přiblížit informacím o peruánském ženšenu neboli macu. Je velice zajímavé, že roste v extrémních podmínkách. Tedy ve vysoké nadmořské výšce. Je to fascinující úkaz, protože v takových podmínkách roste už jen velice málo rostlin. Pochází z jihoamerických And. Velké uznání si zaslouží ženšen pravý. Je o něj ale extrémní zájem, tudíž je velmi těžké ho sehnat. Ženšen je nazýván královnou mezi bylinami nebo také Všehoj ženšenový a je to právě díky tomu, jak skvěle a široce působí na náš organismus. Pro léčebné účely se používá kořen. To právě on je zdroj minerálů, aminokyselin, vlákniny, vitamínů a mnoho dalšího. Chuť ženšenu je hořká a lehce ostrá. Tato bylina se řadí mezi adaptogeny. Jak už z názvu vyplývá, jde o to, že napomáhá adaptovat se na nestandardní situace. Hlavně stres. Nesmíme ale zapomínat, že i u ženšenu, v jakékoliv formě, dbáme na doporučené dávkování. Ženšen tablety jsou ideální. Vždy po ruce v praktickém balení, bez přípravy. Oslovil Vás tento produkt? Tak ho vyzkoušejte. Určitě není co ztratit. Můžete jenom získat a výsledky na sebe nenechají dlouho čekat.