Vybírejte si sedací pytle podle barvy

O sedacích vacích se toho ví tolik, že by bylo asi zbytečné všechny jejich pozitivní vlastnosti vyzdvihovat, zejména přizpůsobivost tvaru těla, hřejivost, praktičnost, nízkou hmotnost a dlouhou životnost s možností vyměnit výplň – kuličky EPS. Podstatné ovšem je i to, že se vaky vyrábí v různých pestrých barvách, jak si tedy vybrat sedací pytle dle barvy https://www.beanbag.cz/sedaci-pytle-dle-barvy?

dívka na červeném vaku

Jakou barvu vaku si vybrat

Green Frog a Limet – pro milovníky zelené barvy je připravena hráškově zelená a citronově zelená, obě barvy nádherně rozsvítí celou místnost a příjemně ji ochladí. Zelená je spolu s modrou a fialovou barvou studenou a hodí se zejména tam, kam zasahují sluneční paprsky, tedy např. do obýváku s oknem na jih nebo na venkovní terasu, pod altán či pergolu anebo k bazénu. Zelená je také barvou srdeční čakry, otevírá bránu do nitra a je vhodná pro meditace a navozování lepších mezilidských vztahů.

barevné sedací vaky

Gold – zlatá barva organismus dokonale prohřívá, zklidňuje a uzemňuje. Ta se hodí naopak do prostor chladných, s okny na sever a severovýchod. Zlatá spolu se žlutou pomáhají léčit žaludek, dvanácterník a slezinu. Napomáhá lepšímu trávení a podporuje aktivitu, např. tvůrčí myšlení. Se zlatou také budete lépe čelist resu a různým úzkostem, depresím a strachu.

Cyan, Dark Blue a Jeans – všechny tři odstíny modré barvy mají jedno společné – jsou chladné a podporují tvořivý potenciál. Hodí se do velmi teplých, prosluněných prostor a opět ven na zahradu, zejména v létě k bazénu. Modrá hodně ochlazuje, navozuje dojem svěžesti a čistoty a perfektně kontrastuje s bílou, červenou a zlatou či žlutou, velmi dobře je to patrné např. na dresech švédských hokejistů.

Scarlet Rose, Pink a Violet – červená, růžová a fialová jsou barvy velmi výrazné, červená je velmi hřejivá již na první pohled, zatímco fialová s růžovou působí opačně – chladivě. Fialová se hodí spíše pro extroverty, které trochu usměrňuje do sebe sama, naopak červená dodává introvertům více odvahy a odhodlání k nějakým činům. A růžová patří k nejkrásnějším barvám a vůbec není pravda, že je určená jen pro ženy a dívky, i muži si ji oblíbí a zamilují, vždyť je to také barva lásky.