Nejlepším mužem i bez nadité peněženky

Chcete, aby byla Vaše partnerka nejšťastnější pod sluncem? Nemusíte být miliardář ani kulturista! Stačí jen dodržovat pár tipů, jak byste se měl zachovat či jak byste měl jednat v určitých situacích. Ženy nepotřebují drahé dary či obrovská gesta, možná se budete divit, co dělá ženy spokojené a dává jim pocit štěstí!

muž
 
A.    Naslouchejte!Jak se píše ve všech brožurách a chytrých příručkách – jeden ze základních pilířů vztahu je komunikace. A samozřejmě platí „ Mluvte s ní!“. Ale co víc  – hlavně i poslouchejte, co se Vám snaží říct. Nemusíte to vlastně ani chápat (což je i prostor pro dotazy – tím dáte najevo, že alespoň posloucháte), jen se to snažte pochopit a nějakou dobu onu informaci uchovat. To je poslouchání a je to také jednoznačné plus! Ovšem naslouchat znamená, že budete nejen vnímat, co říká, ale budete se snažit poznat i to, co zrovna neřekla. Snahu o to ocení nejvíc!

B.     Stačí maličkosti! Zařaďte je do běžného života. Myslíte, že nevnímá, když jí otevřete dveře? Když jí pomůžete do kabátu? Když jí řeknete jednoduchou větu: „Tobě to ale sluší!“? Nebo když ji sem tam lehce plácnete po zadnici? Jasně, že to vnímá a divili byste se, jak ji na tom podvědomě záleží! Navíc žijeme v moderní době – co takhle smska, aby věděla, že na ni myslíte? Stačí klidně popřát hezké ráno nebo se ji prostě jen mile připomenout smajlíkem.

svaly

C.     Maličkosti i v dárcích!Ano, je fajn, když ji na významné výročí zahrnete větším dárkem. Ale přece jen potěší, když jdete spolu na procházku a po cestě ji utrhnete květinu. Nebo jí na snídani přinesete oblíbenou koblihu. Či pustíte oblíbenou písničku!

D.    Mluvte o budoucnosti!Jste s ní rád? Dejte jí vyhlídku na skvělé zítřky. Ano, má se žít přítomností, ale přece jen jsme plní fantazie, tak proč ji potlačovat! Plánujte klidně i nesmysly, bude Vás to bavit.

E.     Je jediná! To je snad jeden z nejdůležitějších pocitů, které žena ve vztahu potřebuje – cítit, že je pro Vás jediná na světě, středobod vesmíru. Dejte ji ten pocit. Vás to nic nestojí a ona Vám za něj vrátí maximum. Říká se, že úplná jistota ve vztahu není správná, ale nejistota je mnohem, mnohem horší. A každá žena potřebuje alespoň kousek jistoty, aby byla šťastná a vytvářela pro Vás krásný domov či krásné chvíle. 

Posted in Nezařazené