Obytný vůz na vaše cesty

Chystáte se na dovolenou, při které byste mohli nezávisle procestovat kraj známý i neznámý? Pak popřemýšlejte, zda by se vám nehodilo, kdybyste si pronajali obytný vůz, který vám po dobu vaší dovolené bude dělat „domov na kolečkách“.
cestovní vůz

V čem tkví výhoda obytných vozů?
·         nemusíte shánět ubytování na všech místech, která chcete navštívit,
·         můžete přespat na kterémkoliv místě, kam zrovna dojedete,
·         jídlo si můžete vozit a uvařit kdykoliv v zabudované kuchyňce,
·         jste absolutně nezávislí.

Komfortní bydlení na cestách se bude líbit vám a celé vaší rodině. Pokud máte v plánu neustále se přepravovat z jednoho místa na druhé, určitě si pronajměte obytný vůz. Tato alternativa bydlení o vaší dovolené se vám vyplatí. Dostupná cesta pronájmu se vyplatí nejen pro začínající karavanisty, ale i pro ty, kteří již mají s obytnými vozy nějaké zkušenosti.
historické vozidlo
Každý pozná, že pronájem obytňáku má své výhody:
·         nemusíte se starat, kde budete obytný vůz parkovat mimo sezónu,
·         nemusíte se starat o technický stav vozu,
·         nemusíte platit velkou část peněz za koupi obytného vozu.
Pronájem obytňáků se pohybuje okolo čtyř tisíc korun za den. V porovnání s pořizovací cenou je to však velmi dostupný peníz. Pořizovací ceny obytných vozů jsou totiž velmi vysoké, mnohdy se pohybují okolo dvou milionů korun. Vždy samozřejmě záleží na doplňkové výbavě, od toho se také odvíjí konečná cena.

Jaký komfort obytné vozy ještě nabízejí?
·         nepřetržitá dostupnost tekoucí vody,
·         zabudované WC,
·         topení na plyn,
·         pohodlné spaní,
·         kuchyňku,
·         velký úložný prostor, který využijete nejen na osobní věci, ale také například na přepravu kol, skútru či zahradního nábytku.
mobilní dům
Díky tomu, že se výrobci snaží, aby hmotnost obytných vozů zůstávala pod 3,5 tuny, stačí vám na řízení tohoto domečku na kolečkách řidičský průkaz skupiny B. Pokud jste se rozhodli, že vaší dovolenou letos uděláte trochu dobrodružnější, nezbývá vám nic jiného, než si zajít obytný vůz půjčit  a vyrazit na cesty.

Posted in Nezařazené