Potápění pod hladinou je neuvěřitelný zážitek

Jakmile objevíte svět pod hladinou, nebudete vycházet z údivu. Není proto divu, že se potápění těší stále větší oblibě. O potápění se už zajímají i lidé, kteří například nikdy nebyli fanoušky vody. Jenomže vodní svět je něco úplně jiného, a proto se lidé odváží a jdou do toho. Chcete zažít neobvyklý zážitek i vy? V tom případě vyzkoušejte kurz potápění Plzeň, kde vás naučí jak samotné základy potápění, tak také vám mohou zprostředkovat kurz přímo na míru. Můžete se věnovat i pokročilejšímu potápění.

moře

Objevte úplně jiný svět

V dnešní době už je poměrně snadné dostat se k moři, a proto je dobré toho využít a dopředu se naučit potápět. Co když budete mít příležitost podívat se pod mořskou hladinu? Taková příležitost se rozhodně neodmítá. Potápění se můžete věnovat také profesionálně. Obecně se potápění rozděluje do dvou základních skupin. Jde o potápění rekreační a profesionální. Při rekreačním se tomu věnujete v létě, na dovolené, sem tam si zajedete někam se podívat. Při profesionálním můžete mít už několik certifikátů a můžete se tomuto speciálnímu řemeslu věnovat naplno klidně každý den.

Kurzy jsou nastaveny dle potřeb a požadavků klientů

  1. Samozřejmě je zde kurz pro úplné nováčky, čili začátečníky, ale také zde najdete kurzy pro pokročilé. Snažíme se přizpůsobit požadavkům klientů. Jestliže máte zkušenosti, můžeme se posunout dále. Hned na začátku se seznámíte se všemi potřebnými přístroji a dalším vybavením.
  2. Dále můžete pokračovat rozšířenými kurzy AOWD, EANx, Deep Diver, AEANx, Rescue Diver, Ice Diver, DM a Advanced Recreational Trimix Diver.Postupně se z vás stanou potápěči zvládající například hloubkové potápění, potápění pod ledem či potápěči řešící krizové situace atd. Dokonce se můžete propracovat až na profesionální úroveň.

pod vodou

Celosvětově uznávanou školu potápění vás bude provázet instruktor s certifikací IANTD,což je systém licencí sportovního a technického potápění. Nemusíte se proto ničeho obávat a můžete být naprosto klidní. Jedná se o profesionály, kteří mají mnoho let zkušeností.