Potisk textilu sítotiskem a digitálním tiskem

Potištěná trička na hromadné akce

Školní výlety – existují nadšenci (bohužel jich není mnoho), kteří svou profesi vykonávají s láskou. Na výsledku jejich činnosti snadno poznáte, že je skutečně baví. Do této kategorie patří i někteří kantoři, co svým žákům vždy na konci roku přichystají nějaké příjemné překvapení. Součástí výuky bývají i školní výlety a po dohodě s rodiči lze zorganizovat nejen poutavý program, ale i přípravu drobného dárku, který dětem zůstane na památku. Možná jste se již setkali s tím, že vám učitelé navrhli výrobu trička pro účely školní expedice, výpravy za poznáním, se jménem nebo přezdívkou vašich ratolestí. Na něco takového pak lidé vzpomínají po zbytek života.
modré trika

Cestovní kanceláře – některé cestovky své klienty obdarují obdobným způsobem, na tričku prezentují nejen svou firmu, nýbrž i uskutečněný poznávací zájezd s datumovým razítkem. Ve vašem šatníku pak takové triko nebo mikina může připomínat příjemné chvíle volna, které byste třeba rádi zopakovali.

Rodinné akce – obdarovat se takto mohou i rodiny, co cestují na letní dovolenou společně, případně na zimní lyžařské pobyty. Tričko s vytištěným logem https://promotextile.cz/cs/ nebo výšivkou může být dalším námětem, jak rozveselit tváře svých blízkých.
americana styl

Vodácké zájezdy – organizujete vodáckou výpravu a chcete na sebe upozornit? Takových skupin existuje mnoho a je velice zajímavé je v terénu pozorovat. Nápisy na tričkách jsou velice působivé nejen na říční hladině, ale i v kempech a při pohybu v civilizovaných oblastech na nákupech potravin, při převozu lodí apod. Způsob tisku lze pojmout buď jako jednotné společné logo, anebo individuálně odlišnými motivy, jako jsou jména či přezdívky s krátkým charakteristickým popisem, který každého jednotlivce blíže specifikuje. Vhodné jsou také výšivky, zvláště tam, kde se předpokládá, že si textil účastníci ponechají na památku.