Rozumní sázejí na nebankovní pomoc

Ne každý člověk má tolik sil a času, aby mohl do omrzení obíhat banky a loudit v nich o půjčku. Ne každého také baví shánění všech těch potvrzení, dokládajících nebo aspoň zdánlivě nabízejících záruku splácení případně půjčených finančních prostředků. A ne každý má také jistotu, že je natolik důvěryhodný, že mu v bankách po zdánlivě nekonečném rozhodování nějaké ty prostředky skutečně půjčí.
A proto je mezi námi celá řada těch, kdo v bankách své štěstí raději ani nepokoušejí a míří rovnou tam, kde vytouženou půjčku opravdu dostanou. A kam je nakonec následují i ti, kdo v bankách své štěstí zkusili a neuspěli. Do nebankovních finančních institucí.

půjčka

Tam se totiž podobným lidem nabízí třeba americká nebankovní hypotéka, jež je ukázkovým příkladem toho, že všechno jde, když se chce.
Protože tady stačí dát do zástavy jakoukoliv vlastní nemovitost (byt, dům, chatu, pozemek, komerční objekt a podobně) a rázem je více než zřejmá šance, že se svou žádostí uspěje i ten, kdo má poměrně nízké příjmy, ba dokonce i ten, jemuž v bance zlomil vaz nějaký ten záznam v registru dlužníků. Protože tady ani příjmy, ani registry zase až tak rozhodující roli nehrají, tady je snaha najít řešení i pro ty, kdo to mají věru těžké.

A proto stačí zaslat e-mailem fotografii oné nemovitosti, jež má být zastavena, vyplnit krátký online dotazník a vyčkat na kontaktování ze strany poskytovatele, jehož zástupce už s největší pravděpodobností nalezne způsob, jak žadateli rozvrhnout splátky tak, aby měl tento dost času a dost nízké splátky na to, aby vše bez potíží zvládnul. Takže tu jeden může splácet klidně i tři desítky let, je-li mu to zapotřebí; stejně jako ale také může vše kdykoliv bez sankcí předčasně splatit a mít klid.

hypotéka

Půjčka je schválena do čtyřiadvaceti hodin, jakmile je pak podepsána smlouva, nic již nestojí v cestě převedení peněz na žadatelův účet. Aby tento mohl svobodně rozhodnout o tom, jak s nimi naloží. A žil díky tomu zase normálně.