Vyplatí se objednávat z Číny?

Nakupování na čínských e-shopech je jednoznačně levnější. Ceny jsou udávány v dolarech. Tuto měnu si můžete jednoduše převést do české měny pomocí internetového vyhledávače. Většinou se jeden dolar rovná 23 korunám českým .
on-line prodej

Pro nakupování v zahraničí nemusíte umět čínsky, ale stačí vám umět anglicky. Případně si poradíte s překladačem, který opět najdete na internetu. Pokud nemáte rádi překladač, který se nachází na internetu vyhledejte si slovíčka ve slovníku. Nepotřebujete umět složité fráze. Stačí vyhledávat podle slov.

Někdo tvrdí, že věci z Číny jsou „šunty“, které nic nevydrží. Musíte si zde vybírat takové věci, které již mají hodnocení a nejlépe i fotografie od uživatelů, kteří danou věc již zakoupili. Poté máte větší jistotu, že vám nepřijde domů „šunt“.

Doprava z Číny může být zdarma, ale může být také za menší poplatek. Ten byste si měli pohlídat a měl by být napsaný rovnou u ceny produktu. Většinou však najdete pojem free shipping což znamená, že je poštovné zdarma. Objednané zboží vám přijde většinou do jednoho či dvou měsíců. Můžete si však připlatit i za rychlejší dovoz. Zboží vám většinou přiveze Česká pošta.

Zaplatit můžete přes PayPal nebo tím, že zadáte údaje, které se nachází na vaší platební kartě. Tím se vám ihned strhnou peníze a je zaplaceno. Doporučujeme neukládat platební údaje vaší karty na jakékoliv stránce, abyste se vyhnuli různým nebezpečím, které na internetu číhají. Mohli byste tak přijít o spoustu peněz.
schůzka na pc

Vyplatí se nakupovat na těchto e-shopech? Za mě rozhodně ano. Seženete zde levnější doplňky jako jsou náhrdelníky, náušnice atd. Nedoporučuji však zde nakupovat kosmetiku. Mohla by se vám pro ni projevit vyrážka nebo jiné kožní problémy. Na oblečení si zde dávejte pozor a vždy si prohlížejte fotografie, které zde nahrávají uživatelé, kteří již zboží zakoupili.

Posted in Nezařazené