Zoufat nemusíme ani v období krize

Někdo z nás myslí na to, že se můžou v životě dít zvraty malých nebo velkých rozměrů a má našetřeno takzvané finanční rezervy na pokrytí právě těchto nečekaných výdajů. Pak je ale spousta nás takových, kteří máme rádi hezké věci a proto to, co máme navíc z výplaty, si neodkládáme, naopak utratíme a žijeme od výplaty k výplatě. Pošetilost či nesmysl a hloupé jednání. Tak by to nazvala možná většina z nás. Ale je pravda, že každý jsme jiný a nikdo nám nemůže diktovat, co máme se svými penězi dělat a jak nakládat s výplatou.

clock

Jistě také znáte někoho, kdo ani nemá na výběr, zda si může odkládat, nebo zda bude zbytečně utrácet za hezké věci. Zkrátka žije od výplaty k výplatě, protože mu nic jiného nezbývá. Nedávno se politici nechali slyšet, že by lidé měli mít přirozeně rezervy v hodnotě dvou až tří platů. Kde na to ale má většina z nich brát? Také jste jistě slyšeli o někom, kdo vychovává sám dítě či děti, o někom, kdo pobírá směšně nízký invalidní důchod. A tak bychom mohli pokračovat do nekonečna. Všichni z nás se někdy jistě ocitneme nahoře, ale někdy taky dole.

A můžeme se velice jednoduše ocitnout ve finanční tísni, ze které neznáme cestu ven. Přitom však víme, jak nesmyslné, je vyhazovat peníze za nájem do prostorů, které nikdy nebudou naše. Logicky moc dobře víme, že bychom měli disponovat nemovitostí, která nás v těchto nelehkých časech může jistit.

houses

Banka nám ale nedá hypotéku ať už je to z jakýchkoliv výše zmíněných či nezmíněných důvodů. Máte pocit, že pokud nedostanete hypotéku od banky, vše je ztraceno? Neházejte flintu do žita. Úvěrová a spořitelní družstva, které nebankovní hypotéky poskytují bude samozřejmě také zajímat, jestli na jejich splátku budete mít, ale způsob takového posuzování je velice individuální a bez zbytečných průtahů a prověrek. Bonitu může každý „dlužník“ prokázat po svém a stačí k tomu klidně jen výpis z účtu. Navíc u většiny firem se setkáte s velmi přátelským přístupem, který vás od byrokratických postupů neodradí. Způsoby splácení často bývají mnohem flexibilnější než u klasických bankovních hypoték. Můžete si dokonce vybrat v rozmezí od jednoho roku až do třiceti let! V případě urgentní situace je možné expres schválení do 24 hodin! Zažádat si o nebankovní hypotéku https://www.fahd.cz/nebankovni-hypoteka/ nebylo nikdy jednodušší, to vám slibujeme!