Užívejte si všechny večírky, párty, oslavy a akce


Dopravit na akci se můžete vlastním automobilem, a jakmile budete chtít odjet domů, nevoláte obyčejného taxikáře, ale necháte se odvézt vlastním vozem! Díky tomu nemusíte na druhý den ráno vstávat a jet hromadnou dopravou někam pro automobil, ale už ho budete mít doma. Má to ještě jednu výhodu. Ten večer totiž nepotřebujete žádného taxíka, máte to dva v jednom. Odvezeme Vás a ještě i Váš vůz! Vše najednou a hromadně.autobus zevnitř, lidé sedící a stojící, vše je tmavé

  • Odvoz vozu taxi Convoy můžete využít v kteroukoliv denní i noční hodinu.
  • V žádném případě nikdy nesmíte po užití alkoholu řídit. Nikdo Vás ani nesmí navádět na podobné protizákonné akce.
  • Naštěstí je zde služba, která vše vyřeší spolehlivě, kvalitně a přesně.
  • Bezpečně Vás dopravíme tam, kam si budete přát i s Vaším automobilem.

Jsme spolehliví a přesní

Některé akce si člověk nenaplánuje, s jinými počítá. Ať tak či onak, naši službu můžete využít v každém případě.

lidé si ťukají sklenicemi naplněnými různými drinky i barevnými

  1. Situace, kterou nečekáte – někam si jdete sednout, na večeři, potkáte pár přátel a známých, sedíte a dobře se bavíte, vykládáte a hodiny ubíhají a Vy si nemůžete s nimi ani přiťuknout na to dávné setkání. To je ale hodně otravné a nepříjemné, když se chcete i nadále dobře bavit. Nyní už se můžete dobře bavit a pak stačí využít našich služeb. Vše vyřídíte přes dispečink, nahlásíte základní údaje a přijedou pro Vás hned dva řidiči. Jeden nastoupí k Vám do vozu a odveze Vás na požadovanou adresu. Druhý jede vozidlem za Vámi až na místo určení a nabere našeho řidiče, aby se měli jak dostat nazpátek a na další jízdy k dalším potřebným indisponovaným lidem.
  2. Naplánovaná sešlost – v případě firemních večírků, meetingů, studentských setkání a v mnohých dalších případech můžete opět naši službu využít. Vhodné na koncerty, festivaly, při uspořádání narozenin a podobných oslav. V každém podobném případě si můžete zajistit osobního řidiče. Použijeme Vaše vozidlo a z akce Vás odvezeme domů i s autem.