Vyrazte na dovolenou a starosti nechte doma

Představte si, že byste místo nikdy nekončící dřiny v práci vyrazili na dlouhou luxusní dovolenou k moři. To by byla paráda! A třeba hned, třeba hned příští týden, tedy tak akorát poté, co byste si vše důkladně rozmysleli, sbalili si své věci a vydali se na cestu.

žena se surfem

A když na dovolenou, tak někam pořádně daleko – někam, kde vám nebude hned vyzvánět telefon, a kde vás nebudou uhánět, abyste ještě udělali to anebo ono anebo se hned vrátili, protože se bez vás neobejdou – takže někam pořádně daleko. Třeba na nějaký exotický subtropický ostrov, o kterém už dlouho sníte. Proč si vlastně konečně nesplníte svůj dlouholetý sen?

Trápení pusťte k vodě, ať se klidně utopí

A pokud je to náhodou proto, že nemáte aktuálně dost peněz, ale nikdo vám je nepůjčí, protože jste získali díky naprosté hlouposti záznam v registru dlužníků, tak nezoufejte. Každá situace má řešení, dokonce i ta vaše. Existuje přece hypotéka bez registru čili půjčka, kterou můžete získat vy i kdokoli jiný, a při které nikdo nebude řešit, zda máte záznam v registrech a na co peníze potřebujete.

bankovky v ruce

To je přece vaše věc a nikomu do toho nic není. A opravdu, pokud si vyřídíte americkou hypotéku, tak to tak bude – peníze si můžete půjčit na cokoli chcete a nikdo po tom nebude pátrat. Jen musíte počítat s tím, že za takový úvěr se musíte zaručit svou nemovitostí, což samozřejmě není malý ani nezanedbatelný závazek. Ovšem pokud budete poctivě splácet, tak se nemáte vůbec čeho bát. Svou nemovitost brzy vyplatíte, a navíc budete o mnoho zážitků bohatší. A když si tak krásně odpočinete a splníte si svůj dlouholetý sen, tak se vám pak bude vydělávat jedna radost.