Cesta k vlastnímu bydlení nemusí být složitá

Rozhodli jste se, že nebudete pořizovat nějakou starou nemovitost, do které byste stejně museli investovat spoustu peněz a času na opravdu a rekonstrukci, ale že si pořídíte rovnou nový dům? Tak to jste tady správně. My Vám poradíme jak na dřevostavbu, která je dnes velmi moderním způsobem bydlení a také finančně dostupným a velmi výhodným řešením.

V prvé řadě Vám poradíme, jak si vybrat správnou firmu a pak také ohledně vybavení a celkové stavby a samozřejmě nesmíme zapomenout na všechny potřebné výpočty procent, obvodů a obsahů, abychom Vám ulehčili život při návrhu a realizaci dřevostavby.

Je samozřejmé, že Vás v první řadě bude nejspíše zajímat cena, a proto je důležité vědět, jak velkou plochu svého pozemku plánujete zastavět a také jestli chcete postavit jen hrubou stavbu nebo chcete celý dům rovnou na klíč. Vypočítané ceny v naší tabulce jsou orientační a budou se lišit o několik procent, proto je dobré využít naší kalkulačky k výpočtu procent, abyste měli představu o reálné ceně.
Také pokud máte zájem využít hypotéku i k tomuto účelu můžete využít náš výpočet procent, abyste měli představu, která hypotéka bude pro Váš účel ta nejvýhodnější a kolik tedy v celkové částce přeplatíte a další potřebné údaje.

Dobře víme, že rozhodnutí jít do stavby nového domu s sebou nese spoustu starostí a proto se Vám snažíme všechno ulehčit tím, že Vám pomůžeme se vším dokola a to tedy nejen s výběrem firmy, s návrhem domu, ale také s realizací a se všemi výpočty procent a dalších potřebných údajů, které Vám pomohou v tomto počinu.

Proto neváhejte a přijďte k nám a my Vám pomůžeme se přiblížit Vašemu vlastnímu bydlení. Na nás se můžete spolehnout.