Hypotéky jsou na vzestupu

I přesto, že je stále těžší získat hypotéku a dosáhnout na její podmínky, které musíte splnit v případě, že si jdete vzít úvěr v bance, u soukromých společností jsou totiž tolerantnější podmínky, takže je možné, že vám tam úvěr poskytnout i přesto, že byste jej u banky nezískali. Tak i přes všechny tyto souvislosti a ztěžování běžným lidem získání hypotéky, jsou stále tyto typy úvěrů na vzestupu.

Dolar lomeno dům názorná ukázka

Naše společnost si pro vás připravila produkt americké hypotéky s VIP podmínkami

Peníze si občas potřebuje půjčit každý. Nemusíte si proto dělat zbytečné starosti a to ani v případě, že jste úvěr nezískali v bance, kam jste pro něj šli jako první. Primární volba bankovní instituce je naprosto normální a běžná, každého napadne jít si půjčit do banky, od toho je zde máme, jenomže už často nedomýšlíme to, že nám tam vlastně nemusí půjčit. Například proto, že máme záznam nebo z toho důvodu, že máme nízké příjmy. Nastává složitá situace, ale nejsme bez východiska, vše se dá vyřešit, když zvolíte nebankovní typ úvěru, kde jsou podmínky stále výhodné a úroková sazba podobná té z běžné banky, ale navíc se zde tolerují záznamy nebo nízké příjmy.

Označený jeden zelený dům v nákresu mezi ostatními šedými

  • Americká hypotéka od nebankovní hypotéky je druh úvěru, u kterého ručíte nemovitostí. Může se jednat o dům, byt, pozemek, chatu, hotel, penzion, nájemní budovu, halu a spoustu dalších nemovitostí.
  • VIP úvěr poskytneme za velice výhodných podmínek s úrokovou sazbou již od 4% ročně. Úrokovou sazbu si můžete ihned fixovat a mít ji po celou dobu splácení a trvání úroku neměnnou čili stále stejnou.
  • Doba splatnosti přitom může být nastavena až na dlouhých 30 let.
  • V tomto případě byste však měli mít čistý registr, abyste mohli získat takto výhodné podmínky.
  • Abyste získali takto výhodnou úrokovou sazbu, můžete vše vyřešit spoludlužníkem, čili můžete zainteresovat do vaší smlouvy další osobu, která bude mít čistý registr dlužníků. Může jít o někoho z rodiny, rodičů, sourozenců, dětí (samozřejmě zletilých nad 18 let věku), ale také o kolegu z práce nebo kamaráda, který s vámi vstoupí do smlouvy.