Každý má právo na úsměv

Zuby a vše podstatné okolo nich vyvolávají mnoho diskuzí. Jak negativních, tak samozřejmě pozitivních. Jedni se zubařů bojí, jiní je pro změnu vyhledávají. Další na ně nadávají, že si vydělávají dost a ještě se u nich musí platit. Pak jsou ti, kteří si rádi připlatí za nadstandardní péči. Jsme lidé různí a podle toho se tak chováme. Je pravdou, že každý z nás má právo na úsměv, zdravé zuby a péči, ale to zrovna není moc v kompetenci samotných zubařů. Jsou závislí na tom, jak s nimi budou jednat pojišťovny a co jim zaplatí za jejich výkony. To zase nechápou mnozí z nás a tak se bohužel tento obor setkává se stálým nepochopením. Přitom se vyvíjí dopředu a poskytuje občanům skutečně nadstandardní péči.

implantáty

Chybějící zub se dá nahradit

Když chybí stolička, tak se ještě dá přivřít oko, protože to nemusí být tak moc vidět. Horší je to, když se stane nějaká nehoda a chybějící mezera se objeví v přední pozici, což nevypadá vůbec hezky. Je to tak nepříjemné i samotnému člověku. Naštěstí v dnešní době není problém chybějící zub bezpečně nahradit a to vysoce kvalitními implantáty. Díky nim se lze zase usmát, aniž by kdokoliv z přítomných zaznamenal nějaký dřívější problém. Například zubní implantáty Liberec vytvoří nejen uzavření jakékoliv mezery, ale poskytují skvělou stabilitu a přirozený vzhled. A to není vše, jsou šetrné pro okolní zuby a pomáhají zároveň uchovat původní čelistní kost, tím samozřejmě celkový vzhled obličeje zůstane neporušený.

zubní implatáty

Cena za náhradu zubu by neměla rozhodovat

Mnohdy se lidé uchýlí k levnějším variantám, jako jsou například můstky. Již zde je podstatný rozdíl nejen v provedení, ale také v činnosti. Pokud se zavede implantát, tak funguje tak, jakoby tam byl zub. Tudíž on vlastně nahradí kořen zubu. Není třeba brousit a upravovat okolní zuby, navíc při žvýkaní dochází k přenášení žvýkací síly na čelistní kost a nedochází tudíž k jejímu poškození nebo změně. To ovšem u můstku čekat nemůžeme. Jedná se levnější variantu, ale také s trvalejšími následky a složitou péčí. Nicméně volba je vždy na nás, jak se rozhodneme a co bude pro nás tím nejlepším řešením.