Který z elektronických pomocníků máte nejraději?

Hudba vládne světem

A není možné si toho nevšimnout. Hudba doprovází člověka v situacích dobrých i těch zlých od jeho prvopočátků. V současnosti již však nejsou lidí odkázáni na schopnost vlastní hudební produkce
a vlastní fyzickou aktivitu, aby si mohli kouzlo hudebního zážitku vychutnávat denně, kdykoli se jim zachce a klidně o samotě v pohodlí vlastní postele.
 mp3 přehrávač

Elektronická zařízení pro Vaše potěšení

Stejně jako s hudbou má také většina osob své zkušenosti v nakupování elektronických zařízení – ať už se jedná o skutečné kamenné obchody, či e-shopy se svými interaktivními nákupními košíky, kde si pouhým kliknutím během několika minut vyberete to, co se Vám nejvíce pozdává.
 pohled shora

Elektronická zařízení pro přehrávání hudby

Produkce auditivních podnětů s líbivou pravidelnou frekvencí, které tak lze označit za hudební tóny, je zajišťována a zprostředkovávána celou řadou elektronických zařízení. K těm nejoblíbenějším v současnosti patří zřejmě následující:
·         Mp3 přehrávače – tyto za velmi nízkou cenu dokáží svému vlastníkovi přehrát až několik tisíc skladeb a díky své technice jednoduchosti jsou schopné přežít i nejrůznější nevhodné zacházení, jako jsou pády nebo otřesy.
·         Mobilní telefony – u nich je funkce přehrávání hudby spíše doplňkovou, ovšem pro uživatele telefonů velmi oblíbenou. Telefony tak svým majitelům dopřávají možnost nosit s sebou pouze jedno zařízení, které jim zajišťuje jak spojení s jejich blízkými, tak také hudební požitky.
·         Tablety nejrůznějších velikostí – tyto stejně jako mobilní telefony disponují nejen kapacitou pro uchovávání hudby (storage), ale díky připojení k internetu též nejrůznějšími hudebními aplikacemi.
·         Notebooky – vzhledem ke svým dnes již možným poměrně malých rozměrům a nízké váze je
i tato zařízení možné považovat za vybavení vhodné pro přehrávání hudební produkce nejrůznějšího druhu.

Posted in Nezařazené