Květiny ve vlasech k létu patří

Ať už se chystáte na hudební festival, nebo jen chcete ozvláštnit svůj všední outfit, květy budou v létě ideální volbou. Zakomponovat je můžete klidně i na plážový slamák, a to například ve formě čelenky, věnečku nebo i samostatných připínacích květin.
věnec z kytek.jpg
Vyhněte se na první pohled umělým květinám
Chystáte-li se použít samostatné květiny, dejte si pozor na to, jaké vybíráte. Dnes už se nám při nákupu může poštěstit a místo kýčovitých látkových kreací si můžeme vlasy ozdobit kvítky, které vypadají jako pravé. Pokud plánujete tuto ozdobu nosit celé léto, nebojte se do ní investovat o pár korun více a hledat déle. Rozhodně je to lepší volba, než nosit na hlavě něco na styl dekorace pohřebního věnce.
Jestliže patříte k opravdovým módním specialistům, můžete použít i květiny umělé. V tomto případě doporučujeme zajít do květinářství, květiny odtud většinou vydrží o něco déle než kytky umělé. Než ji poté usadíte do vlasů, je dobré nechat květ krátce ponořený ve studené vodě. I tak tuto možnost volte ale spíše pro krátkodobější akce. Ve srovnání s květinou umělou bude vypadat skvěle, ovšem pouze prvních pár hodin.
květiny ve vlasech.jpg
Čelenky jsou ideální volbou na festivaly
K festivalovým outfitům přirozeně patří odvážnější kreace, nebojte se tedy zasadit si do vlasů velké ozdoby. Skvělou volbou jsou právě čelenky s gumičkou – umístit si je můžete jak na klobouk, tak je zakomponovat do účesu s drdolem. Na rozdíl od věnečků jsou daleko pohodlnější a jen tak vám z hlavy nespadnou.
Rozhodnete-li se pro věneček, je dobré jej pro jistotu a dobrý pocit přichytit vlásenkami k hlavě. Při tanci se tak ani nehnout a vyhnete se nepříjemnému upravování pokaždé, co opustíte parket.
Ozdobu si vytvoříte i doma
Jestli patříte k těm zručnějším, můžete si čelenku vyrobit i sami doma. Stačit vám budou umělé květy, koženkový nebo látkový pás a gumička. Dozdobit si ji pak můžete podle vlastního přání například korálky.
 

Posted in Nezařazené