Na co všechno vám může pomoci kokosový olej?

Pokud jste ještě neobjevila kouzlo kokosového oleje, vězte, že je načase, abyste se dozvěděla, jak vám tento kouzelný pomocníček dokáže pomoci v každodenní péči o sama sebe, ale také o svou kuchyni. Věděla jste, že na kokosovém oleji se dá skvěle smažit, stejně jako se dá použít při masáži? Ne, nelakujeme vás, to je prostě fakt, který byl vědecky dokázán. Doporučují ho všichni vizážisti.


Kde je možné sehnat kokosový olej?

Vlastně ho seženete dnes už skoro všude. V kosmetickém oddělené ve velkoobchodech, v některých drogeriích, ale také v BIO potravinách. Je to tím, že kokosový olej můžete využít v kuchyni při přípravě bio pokrmů, stejně jako při úplně všem, na co si jenom vzpomenete, když přijde na kosmetiku.


Jaké jsou největší výhody kokosového oleje?

·         Je levný
·         Je všestranný
·         Posiluje imunitní systém
·         Je BIO
·         Posiluje vaše nehty
·         Vyhlazuje pokožku
·         Hydratuje suchou pleť
·         Podle vědců posiluje dlouhověkost


Můžete jej použít i na vlasy

Pokud vás trápí tak jako spoustu dalších žen suché vlasy, kokosový olej vám může být pomocníkem. Jestli máte roztřepené konečky, na které nezabírá vůbec nic, může pomoci maska, vytvořená z kokosového oleje. Jak to funguje? Jednoduše nanesete vrstvu kokosového oleje na suché vlasy, rozčešete jej do vlasů a dobře rozetřete. Vyhněte se pokožce hlavy. Zabalte vlasy do ručníku nebo do čepice. Nechte přes noc nebo alespoň několik hodin působit. Pak vlasy umyjte šamponem a nenanášejte kondicionér. Výsledek se dostaví, uvidíte.


Zuby

Budete se divit, ale kokosový olej pomáhá i při péči o váš chrup. Pokud chcete mít zoubky zdravé a pevné, pořiďte si kokosový olej a myjte si jím zuby místo pasty. Pomáhá proti zubnímu kazu a také pomáhá vše zuby bělit. Navíc je BIO a není plný chemikálií, které narušují váš přirozený metabolismus a imunitní systém.

Posted in Nezařazené