Precizní tisk letáků

Propagační materiály patří mezi základy marketingu a pomáhají firmám dlouhodobě zvýšit povědomí o značce i nabízených produktech. Grafické zpracování tudíž musí být perfektní, stejně jako následný tisk. Naše firma Vám provedení dokáže obstarat a to kvalitním tiskem, který nabízí pestré barvy, prvotřídní materiály i volnost při realizaci návrhu. Výsledné letáky nabízí skvělý design, který zákazníka osloví již na první pohled a zvýši tak šance na nákup vašich produktů. Kromě výběru vzhledu a velikosti u nás naleznete i výběr skládání nebo možnost zušlechtění pomocí laminace nebo UV laku. Výsledné propagační materiály tak nabízí to nejlepší a pomohou Vám zvýšit prodej a tím i zisk.

Volba každého detailu
Každý detail může rozhodovat a my tak klientům nabízíme volbu takřka všech parametrů, kterými budou letáky disponovat. Velikost, barva, materiál, ale i přídavné prvky vybíráte již během objednávky a vše v jednom formuláři. Nabízíme tisk letáků ve tvrdší podobě (pevný materiál), tak i tvorbu letáků v měkčí podobě (klasické a nejpoužívanější provedení). Sytost barev je zajištěna moderním digitálním tiskem i přesným manuálem, podle kterého jsou návrhy vytvořeny. Výsledek je tak vždy precizní a nabízí ty nejlepší parametry, které zajistí úspěch.

Výpočet ceny skrze jednoduchý formulář
V případě zájmu o naše služby nemusíte složitě vypisovat všechny parametry a následně je odesílat k provedení s očekáváním ceny a podmínek. Vše můžete rychle vyřídit pomocí formuláře, který je dostupný na webu . V tomto formuláři vyberete materiál, provedení, ale i velikost letáků a na základě toho získáte i cenu celé zakázky.
Pokud cena přesáhne 2000 Kč, doprava bude automaticky zdarma. V opačném případě Vám bude účtována jednotná cena 100 Kč, bez ohledu na typ platby.