Služba cestovních kanceláří

            Cestovní kanceláře nabízejí výrazné First Minute slevy na pobyty v exotických destinacích a nejširší výběr zájezdů. Ceny jsou mnohdy až o 30 procent nižší, než ceny katalogové.
 plážový domeček
·         Již na začátku podzimu si lze objednat se slevou zimní dovolenou do teplých krajin po celém světě. Lidé se při tom nemusí obávat, že budou hned platit celý pobyt najednou, několik měsíců před odjezdem, při objednávce dovolené totiž stačí složit jen nízkou zálohu. Některé cestovní kanceláře navíc umožňují změnit pobytovou destinaci i v případě již objednaného zájezdu. Rezervace zimní exotické dovolené již na podzim je tedy zcela bez rizika.
 plánování dovolené
·         Výhodou nákupu dovolené před startem zimní sezóny je také nejširší výběr termínů a hotelů. Nabídka ještě není přebraná a zájemci mohou volit pobyt přesně podle svých představ.
 
·         First Minute zájezdy běžně zahrnují i atraktivní bonusy. Je možné zvolit například bezplatný transport na letiště nebo zajímavé výlety v ceně dovolené. Do vybraných lokalit je také nabízen celý zájezd pro dítě zdarma.
 
·         Cestovní agentury srovnávají nabídky dovolených od více než 300 cestovních kanceláří.
 
·         Máte možnost si pořídit například týdenní dovolenou v Dubaji od 11 000 Kč, v Dominikánské republice za 26 000 Kč nebo zájezd na osm dní na Srí Lanku včetně letenky už od 24 000 Kč. Letos v zimě budou jednoznačně hitem Mauricius za 30 000 Kč a Maledivy za 34 000 Kč.
 
·         Do řady exotických destinací létají pravidelné linky přímo z České republiky. Ceny letenek, hlavně do Asie a Afriky, klesly o několik tisíc korun. Díky zavedení pravidelných linek do exotických destinací výrazně přibylo termínů a volba dovolených v exotických destinacích je tak mnohem širší.
 objednávka dovolené
Při zakupování dovolených se nezapomeňte informovat o pojištění, které bývá většinou v ceně a nezapomeňte ani na doporučené očkování do konkrétní země, kam se vydáváte.

Posted in Nezařazené