Velikonoce v Praze

Jestliže existuje nějaký ten svátek, který není u žen úplně tím nejoblíbenějším, pak jsou to právě Velikonoce. Každý je ale samozřejmě slaví jinak. Jestli je ale něco, co má každý rád, pak jsou to velikonoční trhy. Ty jsou naprosto skvělé v tom, že navodí velikonoční atmosféru. Každým rokem na tyto trhy zavítá velká spousta návštěvníků. Letos tomu bylo úplně stejně.
My se společně podíváme na to, jak vlastně fungují Velikonoce v Praze ubytovny-praha.net.cz. Dalo by se říct, že podobně jako v jiných městech České republiky. Jsou podobné jak tedy v čem.velikonoční trhy.jpg
V letošním roce rozhodně nechyběly žádné proutky a ani pentle. Na náměstích, jako je Staroměstské a také Václavské, jste mohli narazit na všelijaké ozdoby, které symbolizovaly přicházející Velikonoční pondělí.
Jestli je něco, co určitě nechybělo, pak to byly stánky, které nabízely všechno, na co jste si jen vzpomněli.
Ve výzdobě se letos nenacházely pouze umělé květy, ale také ty živé. Pokud milujete muškáty, pak jste jich zde mohli vidět hned několik.
Tradicí bývalo, že nějaký ten program se vždy odehrával jen na náměstí Staroměstském. Letos tomu bylo ale jinak, jelikož se odehrával také na Václavském.
K vidění byly všelijaké akce, na kterých nechyběl výstup různých souborů a to ať už po stránce hudební nebo také taneční.pomlázka v Praze.jpg
Jestliže milujete barevnost, pak věříme, že jste si tyto trhy letos velmi užili.
Velkou výhodou je, že je možné se mnohdy do takových tanečních vystoupení zapojit. Pokud se budete mít možnost zapojit, pak této možnosti opravdu využijte. Uvidíte, že nebudete litovat. Přeci jen sranda musí být. Nechyběl ale ani program pro ty nejmenší z nás. Pro děti byly nachystány takové možnosti zábavy, že mohly konečně nějakým způsobem rozvíjet svoji kreativitu.
Pokud budete mít příští rok možnost zavítat na Velikonoce právě do Prahy, http://www.lhmp.cz/eko/2017/06/20/lesy-hl-m-prahy-otviraji-novou-medarnu-pro-svuj-vcelarsky-program/ pak byste velikonoční trhy rozhodně neměli vynechat. Stojí určitě za to.