Když vedro dosáhne vrcholu

To horko je nesnesitelné!

Venku se nehne ani lísteček a sálající horko je vidět nad povrchem, jako kmitající obraz. Žádné Vaše nadechnutí Vás neosvobodí od nedostatku čerstvého a svěžího vzduchu.

Sedíte na pohovce, a přitom máte pocit, že jste uprostřed výhně Sahary. Kapky potu se stékají v malé potůčky, které ani nestačíte utírat už tak vlhkým ručníkem. Vaše malátnost dosahuje pomalu vrcholu Mount Everest, aniž byste hýbal jakoukoliv částí těla.

Když už zaktivizujete poslední své síly, a doplazíte se do sprchy, během několika vteřin jste opět ve svém původním pocitu, že toto je Vaše poslední hodinka!

Vy ale asi nevíte, že stropní ventilátor Vaše pocity dokáže podstatně zmírnit! Jak je možné, že na období vysokých teplot nejste připraven?
Vytvořte si příjemné klima
Nemusíte si pořizovat složitou klimatizaci. Stejnou službu Vám poskytnou právě stojanové, stolní, nebo stropní ventilátory!

Ostatně i tyto vymoženosti klimatizaci poskytují.

Ventilátor na stropě můžete mít celoročně. Pusťte si jej nejen v letních horkých měsících. Vždyť přijímáte ve svém příbytku celoročně návštěvy. A neříkejte, že by se Vám čerstvý vzduch občas nehodil, aniž byste musel otvírat okna a dělat průvan. Zvláště tehdy, když okna vedou na rušnou silnici.

Nakonec takový typ klimatizace se může využít:
· v restauracích
· ve výrobních dílnách
· v motelových pokojích
· a samozřejmě i doma.
Vytvořte si tak příjemné ovzduší, jak jen to je možné, a to kdekoliv!
Zvláště Vy ve svém bytě nebo domě, když tak trpíte, zvláště v období horkého léta.
Už se nemusíte obávat zdravotních potíží s dechem, nebo celkovou malátností.
Už nemusíte mít strach z nadcházejícího ročního období, které je strašákem nejen pro Vás!